Role Playing

Wstępnie chciałem się zapytać, czy jest ktoś kto interesuje się Role Playing'iem ?
Bo jeśli znalazła by się grupa ludzi która lubi ten specyficzny rodzaj gry to z chęcią mógł bym zająć się przygotowaniem takiej gry.
Pierwsze pytanie jest oczywiście do administracji i brzmi ono czy zgodzilibyście się na poświęcenie działu forum na taką grę.
Oczywiście wszystkie szczegóły samej rozgrywki można ustalić dopiero po zebraniu początkowej liczby graczy ( uważam, że około 5 + było by dobrze na początek ). Czym jest sam RP nie będę tłumaczył (jeśli to kogoś zainteresuje to z pewnością będzie wiedział o co chodzi) . Sam osobiście zaproponował bym grę w świecie Westeros z "pieśni lodu i ognia" Georga RR Martina . Dlaczego ? Otóż fabuła książki jest ciekawa i łatwo można wplątać w nią dodatkowe przygody .
Poza tym nawet jak ktoś nie czytał to jest świetny serial Gra o Tron (2 sezony puki co) i uważam że znajomość fabuły z serialu wystarczy.
Oczywiście jestem jak najbardziej otwarty na propozycje.
Prosił bym o chętnych na odpisanie w tym poście czy zechcieli byście utworzyć tutaj małą społeczność RP (małą na początku mam nadzieje ) Możecie podawać swoje propozycje i sugestie.
Sam w RP grałem na różnych płaszczyznach ( na forum tylko raz ) i z chęcią spróbował bym czegoś nowego nie ma za dużo forów z takimi grami, a nowo powstałem forum to świetne miejsce na "próbę" stworzenia czegoś takiego.
Reasumując użytkowników proszę o wypowiedź czy chcieli byście skłonni udział w takiej zabawie i jeśli tak to proszę o swoje propozycje fabularne i ewentualne porady.
Zaś administracje proszę o wyrażenie swojej opinii w kwestii czy zgodzicie się na coś takiego (jeśli nie po prostu usuńcie ten post )
Niezachwiani, Nieugięci, Niezłomni

usr_img

Ciesze się ze nasi użytkownicy mają inicjatywę. Jako główny administrator, jestem za oczywiście za mogę stworzyć oddzielny dział i mogę wspomóc projekt. Zapewne ciężko będzie początkowo z graczami, ponieważ mało jest ich na forum na razie.
usr_img

Ekipa Pogramywco

pin
pin
Zaloguj by odpowiedziec
forum_loader


X
Wyjdz z Pelnego Ekranu